سئو - SEO

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

Search Engine Optimization، مجموعه‌ای از استراتژی‌ها، تاکتیک‌ها و تکنیک‌هایی است که با هدف افزایش تعداد بازدیدکنندگان ارگانیک یک سایت از طریق کسب موقعیت بهتر در فهرست نتایج موتورهای جستجو، انجام می‌شود. زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب بدین معنی است که شما در نتایج یک موتور جستجو بیشترین امتیاز را داشته باشید.

علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند، مطالعه می کند. موتورهای جستجو صفحات وب را به وسیله نرم افزار خزنده پیدا و فهرست بندی می کنند. یکی از کارهایی که متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می دهند، پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجو است. بنابراین آنها میتوانند صفحات وب را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند.

شرکت اپرنگ با داشتن دانش و تجربه بالا در زمینه سئو، تمامی مواردی که بازدید وب سایت شما را به بهترین شکل بیشتر می کند، بکار برده و در ادامه برخی از این موارد را به شما معرفی میکند.

Off Page SEO

شامل مجموعه دستورالعمل هایی است که خارج از صفحات داخلی وب سایت انجام شده و نیاز به تولید محتوای خارجی دارند.

موارد Off Page SEO

ثبت و معرفی وب سایت به موتورهای جستجوی اصلی دنیای وب
انجام اقدامات Webmaster Tools شامل ثبت نام و نصب ابزارهای آنالیز موتورهای جستجو و پیکربندی آنها جهت معرفی و گزارش گیری دقیق بر روی وب سایت
تبلیغات و ایجاد Back link در وب سایت های پربازدید و مربوط به موضوع وب سایت
بروز رسانی و اشتراک محتوای وب سایت در شبکه های اجتماعی مانند : گوگل پلاس،گوگل مپ، فیس بوک،لینکداین، اینستاگرام
تبلیغات لینک وب سایت و محصولات در کانال ها و گروه های تلگرام

On Page SEO

شامل بخش هایی از بهینه سازی صفحات وب سایت بصورت داخلی می باشد که تمامی این تکنیک ها روی محتوای داخلی وب سایت انجام می گردد.

موارد On Page SEO

نام گذاری صفحات و عناوین متنی براساس قوانین سئو در هر صفحه بصورت مجزا
انتخاب، آنالیز و بهینه سازی کلمات کلیدی استراتژیک حول محور اختصاصی موضوع وب سایت
تهیه محتوای سایت با چگالی بالا ازکلمات کلیدی متمرکز
بهینه سازی کد های قالب وب سایت براساس قوانین سئو
ایجاد و بهینه سازی لینک های داخلی و خارجی وب سایت
تهیه و بهینه سازی تگ های مختلف سایت (هدرها،متاتگ ها و دیسکریپشن) در بخش های مربوط
تهیه نقشه سایت و تنظیمات، جهت بروزرسانی و شناسایی توسط موتورهای جستجو
بهینه سازی خصوصیات Alt تصاویر جهت شناسایی موتورهای جستجو

فرم درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

با ثبت اطلاعات تماس و مشخص نمودن نوع درخواست و ارسال فرم ثبت سفارش سئو و بهینه سازی وب سایت، کارشناسان شرکت اپرنگ پس از ارزیابی سفارش، جهت مشاوره با شما تماس حاصل می کنند.

فهرست