طراحی اپلیکیشن

مزایای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکشن اندروید و iOS از دیگر خدمات شرکت اپرنگ در راه توسعه و تامین نیازهای کاربران جهت ارائه با کیفیت محصولات و خدمات افراد و شرکتها می باشد . خریداران و افرادی که به خدمات و کالای شما نیاز دارند می توانند با نصب اپلیکیشن از معاملات آنلاین، بی واسطه و سریع استفاده کنند.

با استفاده از امکانات موجود در اپلیکیشن اندروید و iOS مانند ارسال پیام های فوری تمام کاربران خود را در هر جا که هستند مطلع کنید و با آنها در ارتباط و تعامل باشید . کاربران، خریداران و آنان که نام محصول و شرکت شما را همواره از طریق تلفن همراه خود دیده و خدمات ویژه دریافت میکنند می توانند، از یک سو مشتریان شما و از سوی دیگر منبع اطلاع رسانی و تبلیغات برای شما باشند.

امکان تکمیل فرم و رزرواسیون آنلاین می تواند موجب صرفه جویی در هزینه و وقت کاربران شده و ارائه خدمات مطلوب شما را میسر خواهد ساخت. امکان جستجو و دسته بندی محصول و موضوع درخواستی شما می تواند خریداران را به سرعت به شما مربوط کرده و کالای خود را بی واسطه بفروشید.به این ترتیب بازاریابی مدرن، بدون صرف هزینه های جانبی را با اپلیکیشن فروشگاهی فراهم آورده، به مشتریان خود هر لحظه اطمینان و آسایش خاطر دهید.

پس از سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS تمامی امکاناتی که به آن نیاز دارید توسط پنل مدیریت تحت وب در اختیار شما قرار گرفته و با استفاده از آن میتوانید از ابزارهای قدرتمندی اپلیکیشن خود را مدیریت کنید . در ادامه با تمامی امکانات و مدیریت کامل پنل کاربری تحت وب اپلیکیشن شرکت اپرنگ آشنا شوید:

ایجاد فروشگاه

می توانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را ایجاد کنید و محصولات خود را با دسته بندی های متفاوت درون اپلیکیشن قرار دهید و به مشتریان امکان خرید دهید.

پوش نوتیفیکیشن (پیام فوری)

با استفاده از امکان پیام فوری یا پوش نوتیفیکیشن می توانید برای تمام کاربران خود از طریق اپلیکیشن موبایل پیام ارسال کنید و همیشه با آنها در تعامل باشید. همچنین این امکان بصورت پیام درون برنامه ای بهمراه عکس در زمانی که کاربر اپلیکیشن شما را باز نماید نیز وجود دارد.

ساخت کاتالوگ

با استفاده از امکان ساخت کاتالوگ می توانید لیست محصولات و خدمات خود را از طریق اپلیکیشن معرفی و به نمایش بگذارید.

قابلیت رزرو

ایجاد فرم رزرو می توانید امکان گذاشتن قرار ملاقات را به مشتریان خود دهید.

جستجو

با امکان جستجو این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهید که به راحتی در بین محصولات و موضوعاتی که قرار داده اید جستجو انجام دهند و راحت تر به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

ساخت لیست و پوشه

امکان پوشه ساز می توانید لیست های تو در تو ایجاد کنید و صفحات مختلف را در پوشه ها قرار دهید. همچنین می توانید امکان جستجو هم به لیست خود اضافه کنید.

مدیریت مالتی مدیا

با استفاده از این قابلیت می توانید فایل های صوتی، تصویری و ویدئویی مورد نظر خود را به صورت دسته بندی شده در اختیار کاربرانتان قرار دهید. کاربرانتان نیز می توانند با استفاده از پلیر قدرتمندی که در نرم افزار قرار گرفته است کلیپ های مورد نظر خود را انتخاب و تماشا نمایند.

گالری تصاویر

با استفاده از این امکان می توانید تصاویر خود را در قالب آلبوم های سفارشی به کاربران ارائه کنید.

ایجاد سطح دسترسی

با استفاده از این قابلیت می توانید صفحات مورد نظر اپلیکیشنتان را فقط برای کسانی که در اپلیکیشن ثبت نام کرده اند قابل دسترسی کنید.

صفحه هوادارن

با این قابلیت کاربران می توانند تصاویر و پیام های خود را در این صفحه منتشر کنند و نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. همچنین با استفاده از این قابلیت می توانید محدوده مکانی برای کاربرانی که می توانند پیام ارسال کنند در نظر بگیرید.

افزودن خبر

با استفاده از این امکان می توانید اخبار مورد نظر را برای کاربران اپ به اشتراک بگذارید و به کاربران این امکان را دهید که پیرامون مطلب یا اخبار منتشر شده توسط شما نظرات خود را ارسال کنند.

قراردادن سورس کد

با استفاده از این قابلیت می توانید با استفاده از HTML و جاوااسکریپت صفحات سفارشی ایجاد نمایید. از ساخت صفحات سفارشی HTML گرفته تا ساخت صفحات جاوااسکریپت با قابلیت پردازش عناصر فرم، همه کارهایی هستند که می توانید با استفاده از قابلیت سورس کد آنها را انجام دهید.

تقویم رویدادها

توسط این قابلیت می توانید تاریخ های مهمی را به مشتریان خود یاداوری کرده و به اشتراک بگذارید.

اطلاعات تماس

با این امکان می توانید اطلاعات تماس خود را به صورت کامل در اپلیکیشن قرار دهید و در اختیار کاربران بگذارید.

صفحه سفارشی

این قابلیت یکی از امکانات بسیاری کاربردی می باشد که با استفاده از آن می توانید صفحاتی با محتوای کاملاً تعاملی ایجاد نمایید. قابلیت افزودن تصاویر و فیلم هایتان در این صفحه باعث انتقال هر چه بهتر مطالبتان به کاربران می شود.

بارکدخوان QR Code

این قابلیت امکان اسکن بارکد و خواندن آن از طریق اپلیکیشن را ارائه می دهد.

RSS

با استفاده از این قابلیت می توانید RSS سایت های مورد نظر خود را اختیار کاربرانتان قرار دهید

قرار دادن لینک

با استفاده از این امکان می توانید لینک های مورد نظر خود را وارد اپلیکیشن کنید.

اتصال به وب سایت

با اتصال اپلیکیشن به وب سایت خود اطلاعات سایت خود را بدون هیچ تغییری در اپلیکیشن خود نمایش میدهید. این امکان قابلیت یکپارچه سازی وبسایت وردپرسی شما به اپلیکیشن را می دهد.

قابلیت تخفیف

با استفاده از این قابلیت می توانید از یک تا بی نهایت تخفیف ایجاد کنید و مشتریان/کاربران خود را از شرایط فروش ویژه خود مطلع نمایید.

ایجاد آگهی

با استفاده از این قابلیت از صفحه ای که میسازید می توانید موقعیت های شغلی مختلف را ایجاد نمایید.

نقشه

با این امکان می توانید موقعیت های جغرافیایی اماکنی که در نظر دارید را در نقشه گوگل مپ قرار دهید و به کاربران این امکان را می دهید که بتوانند موقعیت های جغرافیایی را بر روی نقشه ببینند و از مسیریابی گوگل برای رفتن به مکان تعیین شده استفاده کنند.

فرم درخواست طراحی اپلیکیشن

با ثبت اطلاعات تماس و مشخص نمودن نوع درخواست و ارسال فرم ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن، کارشناسان شرکت اپرنگ پس از ارزیابی سفارش، جهت مشاوره با شما تماس حاصل می کنند.

فهرست