طراحی وب سایت

لزوم طراحی وب سایت

دنیای امروز به عنوان دنیای ارتباطات و عصر دیجیتال نام گذاری شده و همواره طراحی وب سایت با اینگونه نام ها درامیخته است . وب سایت ها از بخش های اساسی و تاثیرگذار دنیای دیجیتال میباشند و برای رفع نیاز های فراوانی به وجود آمده و به کار گرفته می شوند .

مهم ترین کاربری آنها را می توان این گونه شرح داد: وب سایت هایی به منظورمعرفی افراد ، خدمات و شرکتها ، فروشگاه های آنلاین و تبلیغاتی ، وب سایت های اطلاع رسانی، پایگاه های خبری ، علمی ، آموزشی و … اشاره کرد .

بدون شک طراحی وب سایت کارآمد تاثیر به سزایی در تبلیغات کسب و کار ، معرفی شما و یا محصولات خود و ارتباطات شما در دنیای اینترنت خواهد داشت .به همین جهت داشتن ساختاری منظم ، طراحی بصری مناسب ، سرعت و امنیت بالا ، کاربری آسان و مدیریت پیشرفته از مهمترین فاکتورها در طراحی وب سایت ها میباشند.

پنل مدیریت

بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های کاربران وب سایت ها، بروز رسانی و کار در محیط پنل کاربری وب سایت می باشد. انتظار بسیاری از کاربران داشتن پنل کاربری آسان با محیطی ساده و بدور از داشتن هرگونه پیچیدگی در بروزرسانی و تغییرات در وب سایت می باشد. در واقع پنل کاربری مطلوب، دارای امکانات بسیاری بوده که در ادامه بهمراه شما به بررسی مهمترین امکانات یک پنل کاربری مناسب میپردازیم.

سیستم مدیریت وب سایت

این سیستم که امروزه در دنیای وب بنام CMS شناخته می شود ،نرم افزاری روی سرور است که امکاناتی جهت مدیریت وب سایت در اختیار طراحان وب سایت ها قرار می دهد.در واقع طراح اولیه سایت، سیستم CMS را طراحی، نصب و پیکربندی میکند، پس از آن قالب صفحات توسط طراح گرافیک طراحی شده و بر روی سیستم مدیریت محتوا نصب می شود و شما براحتی می توانید صفحات و امکانات دیگری را به آن اضافه و یا ویرایش نمایید .

برنامه نویسی

بنیادی ترین بخش در ساخت و تولید یک وب سایت انتخاب زبان برنامه نویسی بسته به نیاز و نوع کاربری آن سایت میباشد. با توجه به این موارد بکارگیری از زبان های برنامه نویسی وب نیاز به مهارت ، تجربه و تخصص بالایی دارد که شرکت اپرنگ با بهره گیری از مهندسان مجرب تمامی نیازهای شما در این زمینه را رفع کرده و با تکنیک ها و پیشنهادات علمی استحکامی پایدار و امنیتی منحصر به فرد را جهت کاربری شما فراهم می آورد .

نصب ماژول ها

قابلیت نصب ماژول ها و پلاگین های خارج از امکانات اولیه پنل، از دیگر امکانات اضافه شده بر روی آنها میباشد. عموما در طراحی وب سایت ها ماژول ها و پلاگین ها از جایگاه مکملی برخوردار بوده، کارایی مشخص و هدفمندی را دنبال کرده و در موارد مربوط به وظایف خود بکار گرفته میشوند .در نتیجه عملکرد بالا و اضافه شدن کارایی بیشتر به امکانات موجود در پنل را با خود بهمراه می آورند .

تنظیمات و کارایی

خصوصیت مهم دیگر، محیط کاربری پنل می باشد که علاوه بر سادگی و سهولت در آن فضایی بسیار دوستانه و قابل کنترل را برای کاربر فراهم نماید . همچنین قابلیت تغییر تنظیمات اصلی، پشتیبانی از زبان فارسی، در دسترس بودن همیشگی پنل با استفاده از کامپیوتر و اپلیکیشن تلفن های هوشمند، از دیگر خصوصیات پنل کاربری میباشد.

امنیت

مهمترین خصوصیت یک پنل کاربری داشتن امنیت است . پنلی که جز امنیت درونی با ایجاد تنظیمات دلخواه، نفوذ افراد متفرقه به سایت را به حداقل کاهش میدهد. اعمال سطح دسترسی برای تیم بروز رسانی بصورت تفکیک شده برای هر کاربر و هر بخش، داشتن دیوار آتش جهت جلوگیری از حملات و نفوذهای اینترنتی ، تهیه نسخه پشتیبان بصورت خودکار از تنظیمات و پایگاه داده وب سایت ،گزارش دهی کامل از وضعیت امنیت و تغییرات در منابع سایت از جمله نکات امنیتی کلیدی در امنیت یک وب سایت محسوب می شوند.

ارتباط و نظر سنجی

از موارد بسیار مهم دیگر در مدیریت وب سایت ها ایجاد ارتباط میان بازدیدکنندگان و مدیران یک وب سایت می باشد. این ارتباط از طریق راه های بسیاری از جمله ایجاد فرم های ارتباطی ، بخش نظر سنجی و پرسش و پاسخ و ارسال ایمیل میباشد . وجود این امکانات در یک پنل کاربری، مدیریت آسانی جهت ارتباط با بازدیدکنندگان یک وب سایت بهمراه داشته و درک بالاتری به مدیران وب سایت ها نسبت به نظرات و پیشنهادات در مورد مطالب موجود ارائه میدهد.

آمار

گرداوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات آماری در هر گونه از کسب و کار کمک شایانی به پیشرفت و هدفمند کردن انواع مشاغل خواهد کرد. داشتن آمار دقیق و مشخص از بازدیدهای وب سایت نیز نتایج مطلوبی در سنجش میزان محبوبیت و فرآیند کارایی یک وب سایت بهمراه خواهد داشت. مدیران وب سایت ها با در دست داشتن این اطلاعات آماری گامی مثبت در توسعه و پیشرفت اهداف خود بر میدارند و با استفاده از آن به فعالیت خود کیفیت بالاتری می بخشند .

مدیریت فایل ها و منابع

از دیگر امکانات مهم یک پنل کاربری وجود بخش مدیریت بر روی فایل ها و منابع میباشد. به طور کلی جهت مدیریت وتغییرات بر روی انواع اطلاعات صوتی، تصویری و ویدیویی همچنین بارگذاری و مرتب سازی فضای میزبانی وب سایت ها وجود چنین بخشی الزامی بوده، ایجاد تغییرات، حذف و یا اضافه کردن فایل ها را به سهولت انجام داده و مدیریت بر روی انواع فایل ها را آسان می سازد.

پشتیبانی آنلاین

پس از دریافت هرگونه از خدمات شرکت اپرنگ واحدهای پشتیبانی ، بصورت شبانه روزی و آنلاین آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات و موارد فنی، مالی و آموزشی به شما مشتریان گرامی می باشد و همواره در کنارتان حضور خواهد داشت.

آموزش پنل کاربری

پس از دریافت خدمات طراحی وب سایت، نوبت به آموزش کنترل پنل و مدیریت بر روی محتوا، جهت اعمال تغییرات و به روز رسانی وب سایت می رسد. به همین سبب شرکت اپرنگ با ارائه بسته آموزشی بصورت حضوری و غیر حضوری تمامی نکاتی که شما در نحوه کاربری با کنترل پنل وب سایت به آن نیازدارید را برایتان فراهم میکند.

سئو ( بهینه سازی محتوا )

تولید محتوای اختصاصی گامی موثر در معرفی وب سایت شما به موتورهای جستجو می باشد. در این راستا بهینه سازی این گونه محتوا برای شناسایی موتورهای جستجو، دارای راهکارها و قوانین بسیاری می باشد. ما این راهکارها را به شما آموزش داده تا در تولید محتوا و به روز رسانی وب سایت خود به راحتی آنها را به کار گرفته و همواره آمار بازدید وب سایت خود را بالا ببرید.

فرم درخواست طراحی وب سایت

با ثبت اطلاعات تماس و مشخص نمودن نوع درخواست و ارسال فرم ثبت سفارش طراحی وب سایت، کارشناسان شرکت اپرنگ پس از ارزیابی سفارش، جهت مشاوره با شما تماس حاصل می کنند.

فهرست