bitcoin
بیت کوین چیست؟
شهریور ۱, ۱۳۹۶
Microsoft-SQL-Server-2016
آموزش SQL Server 2016
شهریور ۴, ۱۳۹۶
Signal-Strength

اپلیکیشن بررسی قدرت‌ آنتن‌دهی و سیگنال موبایل

 

Signal Strength اپلیکیشنی جهت بررسی قدرت‌ آنتن‌دهی و سیگنال اینترنت سیم‌کارت و مودم است که به کمک آن می‌توانید بهترین نقاط را برای استفاده از اینترنت پیدا کنید.
اگر مشترک اینترنت سیم‌کارت یا وای‌فای باشید، حتما از موضوعاتی که می‌توانند باعث تقویت یا تضعیف قدرت سیگنال اینترنت شوند باخبر هستید. برای مثال پیشنهاد می‌شود که مودم وای‌فای را در سطح بالاتری نسبت به سایر وسایل منزل قرار دهید تا آنتن‌دهی آن وسیع‌‌تر شود؛ یا در حالتی دیگر تأکید شده در محیط‌هایی که سیگنال اینترنت سیم‌کارت ضعیف است، هرچه به پنجره نزدیک‌تر باشید قدرت آنتن‌دهی و در نتیجه سرعت انتقال داده‌ افزایش خواهد یافت.
Signal Strength برنامه‌ای برای آنالیز قدرت آنتن‌دهی مودم یا سیم‌کارت شما است که می‌توانید در قسمت‌های مختلف منزل یا محل کار، با اجرای آن به میزان قدرت آنتن وای‌فای در آن نقطه پی ببرید و بهترین محل را برای قرارگیری خود و استفاده از اینترنت انتخاب کنید.

Signal-Strength2

از سوی دیگر Signal Strength ویجت‌های مختلفی نیز در اختیار شما خواهد گذاشت که به لطف آن‌ها می‌توانید میزان سیگنال و قدرت ارتباط سیم‌کارت و وای‌فای را به‌صورت گرافیکی و جذاب در صفحه‌ی خانگی در اختیار داشته باشید.
با وجود این ویجت‌ها می‌توانید توسط ابزارک‌های مفیدی که به روت نیاز دارند، آیکون سیگنال سیم‌کارت و وای‌فای را از استاتوس بار گوشی حذف کنید تا با هرچه خلوت‌تر کردن این نوار، به زیبایی آن بیفزایید.
ویجت‌های موجود در این اپ از چندین سایز مختلف پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود، بهترین مورد را برای نمایش انتخاب کنید. برای دانلود برنامه اندروید Signal Strength می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

 

google play

 

 

 

اپرنگ
اپرنگ
طراحی وب سایت | طراحی اپلیکیشن | هاست و دامنه | سئو و بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =