Copy-Text-On-Screen
اپلیکیشن کپی کردن متن پیام ها و خطاهای اندروید
مرداد ۱۹, ۱۳۹۶
google maps
اندازه گیری فاصله دو نقطه با Google Maps
مرداد ۲۳, ۱۳۹۶
blueway

هوشمند سازی بلوتوث با اپلیکیشن Blueway

برای مدیریت کردن ابزار بلوتوث و استفاده هوشمند از آن اپلیکیشن BlueWay – Smart Bluetooth را بر روی گجت اندرویدی خود نصب نمایید. این اپ توسط NetGEL برای شما طراحی و عرضه شده است.

معمولاً در طول روز در مکان‌ها و موقعیت‌های خاصی از بلوتوث گوشی خود استفاده می‌کنید و روشن نگه داشتن همیشگی آن باعث کاهش دوام شارژ گوشی خواهد شد. BlueWay می‌تواند به‌صورت خودکار این موقعیت‌ها مثلاً استفاده در خودرو را شناسایی کرده و بلوتوث گوشی را روشن و خاموش کند.

BlueWay – Smart Bluetooth

به طور کلی در هر دستگاهی برای بلوتوث تنظیماتی به صورت پیش‌فرض قرار گرفته که می‌توان هر کدام را به طور دلخواه تغییر داد. اما برای تنظیماتی پیشرفته‌تر و ایجاد تغییراتی که به صورت خودکار در شرایط متفاوت اعمال می‌شوند می‌توان از اپلیکیشن BlueWay – Smart Bluetooth استفاده نمود. با استفاده از این اپ به صورت خودکار بلوتوث دستگاه روشن یا خاموش می‌شود و یا با دستگاه‌هایی معین اتصال برقرار می‌کند.

blueway

برای دستگاه هر نوع محیطی که برایتان بیشتر مورد استفاده روزانه قرار می‌گیرد را معرفی کرده تا در هر محیطی بلوتوث به صورت خودکار روشن شود و به دستگاه موردنظر خودتان نیز وصل شود. برای هر دستگاهی مانند هدست یا انواع پخش‌ها می‌توانید یک پروفایل جدا تنظیم کرده تا به هرکدام به صورت دلخواه خودتان وصل شود. می‌توانید برای قرار گرفتن در ماشین یا روی دوچرخه نیز برای BlueWay – Smart Bluetooth تنظیمات منحصربفرد قرار دهید.

google play

اپرنگ
اپرنگ
طراحی وب سایت | طراحی اپلیکیشن | هاست و دامنه | سئو و بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =